Aj na počkanie Vám namiešame akýkoľvek farebný odtieň fasádnej alebo interiérovej omietky alebo farby podľa Vašich predstáv od renomovaného nemeckého výrobcu HASIT - KREISEL.


HASIT KREISEL TREND SILCO PROTECT 25kg

- Silikónová omietka s vysokou flexibilitou a samočistiacou schopnosťou - NANOEFEKTOM
- Technológia FILMPROTECT PLUS - vysoko účinná ochrana proti rastu rias, plesní, húb a tvorbe baktérií

- zvýšená farebná stálosť
- vynikajúca spracovateľnosť
- prirodzený a pravidelný samočistiaci efekt
- obsahuje Filmprotect Plus a výstužné vlákna
- vysoká odolnosť proti poveternostným vplyvom
- hydrofóbny, paropriepustný, pružný a odolný povrch
Jedinečné vlastnosti silikónovej omietky sú dané unikátnym zložením. Silikónové živice sú založené na reťazci kremíka, ktorý je oveľa odolnejší proti tepelnému a chemickému namáhaniu než akrylátové omietky, ktoré obsahujú uhlíkové reťazce. To všetko s nadštandardne vysokou paropriepustnosťou a vodeodolnosťou. Technológia na báze nano-časticovej silikónovej živice zabezpečuje o namiešaní omietky vynikajúce samočistiace vlastnosti, vďaka ktorým má vysokú odolnosť voči tvorbe rias, plesní, baktérií a húb a v neposlednom rade vysokú odolnosť proti UV žiareniu, vode a mrazu. Obsah výstužných vlákien zabezpečuje vysokú odolnosť nárazu > 10 J.
TREND SILCO PROTECT 25kg ponúka jedinečné riešenie pre dlhotrvajúcu ochranu a stálosť omietkového systému. Ideálna pre kontaktné zatepľovacie systémy.
VIAC INFORMÁCIÍ NA WEB-e - výrobcu HASIT - KREISEL

Potrebujete poradiť?
Prosím volajte: 0917 889 889


Radi s Vám vypracujeme cenovú ponuku na vami vybraté materiály, všetko potrebné dohodneme telefonicky poprípade cez našu emailovú schránku.

Viac    Kontaktný formulár